У Херсоні щорічно встановлюватимуть білборди загиблим героям АТО


27 февраля 2017 года.

Комунальне підприємство «Оберіг» звернулося до міського голови Володимира Миколаєнка з ініціативою - щорічно встановлювати білборди херсонцям загиблим у зоні проведення антитерористичної операції. Місто проект підтримало.

про це на своїй сторінці у facebook повідомляє КП «Оберіг». 

Усі питання стосовно фото та змісту білбордів узгоджені з родинами загиблих. Рідні підтримують цю ідею, у свою чергу вони дуже хвилюються, їм приємно, що про їх близьких, коханих людей, які героїчно загинули на сході, пам'ятають і цінують їхні земляки.

«У зверненні до міської влади ми акцентували увагу на тому, щоб білборди, за можливістю, встановлювали напередодні державних свят - Дня Незалежності України та Дня захисника України. Це саме ті дні, які наповнені гордістю і звитягою. Такі дні покликані щоразу нагадувати кожному з нас, яку важку ціну довелося заплатити. У нас, рідних, присутня велика гордість за своїх близьких. Дивлячись на хлопців кожен повинен розуміти, що події, які відбуваються на сході це не десь далеко за океаном, а зовсім поруч. Кожен з загиблих захисників це чиясь рідна людина, сусід, однокласник, колега... Хочеться, щоб ідеї, бажання та цілі хлопців не зупинилися з биттям їх сердець, щоб те чим вони жили та те до чого вони прагнули втілилося у життя. Цей проект - пам'ять про наших полеглих військових, це історія, яка пишеться нами зараз», - зазначила Оксана Набєгова, ініціатор проекту, мати загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» Романа Набєгова.

«Цей проект дуже важливий. Хлопці віддали своє життя за те, щоб ми з вами кожного ранку вставали та мали можливість бачити сонце. Встановлення білбордів - найменше, що ми можемо зробити для наших захисників. Це наша дяка, шана й пам'ять, які житимуть вічно», - наголосила Лариса Цигульська, в.о. директора КП «Оберіг».

Також планується встановлення білбордів і загиблим учасникам АТО з Херсонської області. Відповідний лист вже направлено голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина