У Херсоні провели технічну перевірку міської автоматизованої системи централізованого оповіщення


28 марта 2018 года.

27 березня відділ цивільного захисту провів технічну перевірку міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб'єктів господарювання і населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

У ході перевірки здійснено:

- запуск сигнально-гучномовних пристроїв, розташованих на території міста, за допомогою яких до населення доведено навчальний попереджувальний сигнал «Увага всім»;

- передачу сигналу «Увага всім» в ефірі радіо «Таврія» (FM-частота в місті Херсоні 100,6 МГц) шляхом перехоплення сигналу мовлення радіостанції;

- оповіщення по мобільним телефонам керівного складу міста Херсона, обласної державної адміністрації, обласної ради, органів управління та сил цивільного захисту міста, об'єктів життєзабезпечення.

За результатами перевірки встановлено, що із 15-ти сигнально-гучномовних пристроїв функціонують 13. На двох пристроях, які не спрацювали будуть проведено ремонтні роботи фахівцями ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ОЗОН С» (м. Дніпро).

Стан готовності міської автоматизованої системи централізованого оповіщення оцінюється як «готова до дій за призначенням».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости