У Херсоні проведено перевірку стану готовності міської системи централізованого оповіщення


23 ноября 2017 года.

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту м. Херсона на 2017 рік та наказу керівника Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, представниками відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради та підрозділів з питань цивільного захисту виконавчих комітетів районних у місті Херсоні рад 15, 16 листопада 2017 року проведено перевірку стану готовності міської системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб'єктів господарювання та населення міста Херсона про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

У ході перевірки здійснено передачу сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту шляхом дистанційного включення з автоматизованого робочого місця центральної диспетчерської служби «1580» відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради міської автоматизованої системи централізованого оповіщення:

- 15-ти сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення населення на відкритих територіях;

- пристрою з перехоплення ефірної радіостанції (радіо «Таврія» FМ-частота 100,6) для оповіщення населення через засоби масової інформації;

- оповіщення керівного складу органів управління, сил цивільного захисту по стаціонарним і мобільним телефонам.

Включення в ручному режимі 49 електросирен міської системи централізованого оповіщення, за допомогою яких до населення доводиться сигнал «Увага всім!».

За результатами перевірки міської системи централізованого оповіщення визначено її готовність до функціонування у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости