У Херсоні пройде конференція волонтерського табору «Будуємо Україну разом»

У Херсоні пройде конференція волонтерського табору «Будуємо Україну разом»
9 декабря 2016 года.

12 грудня о 14:30 у прес-клубі «Новий день» проведе конференцію команда волонтерського табору «Будуємо Україну разом» (БУР) з метою налагодження співпраці з місцевою громадою.

Херсон пройшов попередній відбір серед інших міст, які зареєструвалися у проекті «Будуємо Україну разом». Тепер команда організаторів здійснить візит для остаточного рішення, а також налагодження співпраці з місцевою громадою.

«Будуємо Україну разом» (БУР) - проект БО «Львівська освітня фундація», всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань, а також сприяти об'єднанню місцевих громад, створити мережу активних волонтерів, які у подальшому вже власними силами розбудовуватимуть Україну.

Унікальність табору полягає в тому, що ми привозимо волонтерів з різних куточків України, які працюють спільно з місцевими добровольцями до обіду, а ввечері мають спільну культурну програму, спрямовану на саморозвиток та об'єднання української молоді навколо принципів взаємодопомоги та відповідальності .

Проект «Будуємо Україну разом» зародився ще влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на Сході України. З тих пір було відремонтовано або створено понад 100 об'єктів. Це були як будинки, пошкоджені внаслідок військових дій, родин героїв АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей, так і споруджені громадські простори, молодіжні центри та зображені вірші українських поетів на стінах колись російськомовних міст.

По завершенні табору ми прагнемо досягти таких результатів:

- задоволені сім'ї, яким ми допомагали;

- натхненні волонтери, готові подовжувати БУР у своїх містах;

- згуртована громада, яка готова діяти на благо свого міста.

КОНТАКТИ: 0666882517 - Ірина

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап