У Херсоні пройде акція «Безпека міста»


14 сентября 2017 года.

6 вересня партнерські громадські організації спільно з Патрульною поліцією міста Херсон проведуть акцію інформування мешканців міста з питань безпеки. Захід відбудеться на вулиці Суворова (біля погруддя О. Суворову).

Чим важлива акція «Безпека міста»?

У березні-квітні 2017 року силами Громадського центру «Нова генерація» проведене опитування мешканців Херсона щодо оцінки та бачення основних складових безпеки міста. Однією з виявлених проблем є незнання містян про діяльність поліції, про механізми захисту в небезпечних ситуаціях.

Саме тому, 16 вересня, у День міста, відбудеться вулична інформаційно-просвітницька акція «Безпека міста» за участю представників патрульної поліції, громадських організацій та державних установ, спрямована на попередження злочинності, посилення правопорядку та місцевої безпеки.

В рамках акції заплановано:

• Показ інформаційних роликів «Безпека - відповідальність кожного!»;

• Розповсюдження інформаційних флаєрів з описом алгоритмів дій у 5 небезпечних ситуаціях - ДТП, грабіж, крадіжка, шахрайство, домашнє насильство;

• Надання безоплатних юридичних консультацій юристами правозахисних організацій;

• Консультування працівниками патрульної поліції;

• Інтерактивна мапа безпеки міста;

• Інсталяція «ГРАНІ», яка знайомить із реальними історіями постраждалих від торгівлі людьми, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми.

• Збір підписів щодо ініціювання громадських слухань з питання необхідності створення у місті Кризового центру для жінок, які стали жертвами насильства в сім'ї, в рамках громадської кампанії «Херсон - територія вільна від насильства» (Зверніть увагу! Щоб приєднатися до збору підписів, необхідно знати свої паспортні дані, для зазначення їх у підписних листах).

Місце проведення акції: вул. Суворова, 1, біля пам'ятнику Суворову.

Час проведення: з 12.00 до 17.00.

У разі виникнення запитань звертайтесь: координаторка акції Оксана Глєбушкіна, newgener93@gmail.com

Теги: безпека
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости