У Херсоні продовжується хвиля чорного піару проти кандидатів у мери міста

У Херсоні продовжується хвиля чорного піару проти кандидатів у мери міста
12 мая 2014 года.

На вулицях міста знову розповсюджуються газети з образливими публікаціями щодо деяких кандидатів на посаду міського голови.

Про це повідомляє прес-служба Громадської мережі ОПОРА по Херсонській області,

Це вже друга хвиля чорного піару, автори не жаліють коштів на випуск і розповсюдження газет різко негативного характеру. Газета «Люстра» виходить з фіктивними вихідними даними (порушення п. 5 ст. 53«Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»), розповсюджується безкоштовно в людним місцях, носить характер, що принижує честь і достоїнство осіб, які згадуються у публікаціях. Ці матеріали є прямим порушенням конституційних норм та норм цивільного права (ст. 32 Конституції України, ст. 275, 278 та ін. Адміністративного кодексу України), а також Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», який регулює виборимера(п. 5, 6, 7, 16 ст. 53).

Чорний піар спрямований проти певного кола кандидатів, всього їх 15, але у цих виданнях фігурують прізвища Станіслава Путілова, Владлена Гіріна, Олексія Урсуленка. Також згадується і колишній міський голова, а нині депутат Верховної Ради - Володимир Сальдо.

Також, з'явились у місті листівки різко образливого характеру, спрямовані проти кандидата в мери Ігоря Сємєнчева. Вони були вкинуті у поштові скриньки в Дніпровському районі міста і не мають вихідних даних. Це порушення підпадає під ті ж норми Закону, що були вказані вище.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости