У Херсоні припинили незаконний експорт лісу

У Херсоні припинили незаконний експорт лісу
12 июня 2017 года.

У Херсоні співробітники податкової міліції спільно з прикордонниками викрили схему і припинили незаконний експорт пило-та лісоматеріалів.

Про це у фейсбук повідомив перший заступник голови ДФС України Сергій Білан.

У ході операції «Рубіж-2017» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що на Херсонську митницю подавались митні декларації на експорт пиломатеріалів від ряду фіктивних підприємств.

У додатках до декларацій також містилися сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, одержані в обласних управліннях лісового та мисливського господарств за місцем реєстрації експортерів. Як показала перевірка, при отриманні сертифікатів в управління лісового та мисливського господарств подавалися завідомо підроблені товарно-транспортні накладні.

У результаті проведеного в одному з вантажних портів огляду були виявлені пило- та лісоматеріали з бирками електронного декларування деревини, які не зареєстровані у Державному агентстві лісових ресурсів, що свідчить про їх незаконну вирубку. Загалом було виявлено та вилучено 700 кубічних метрів кругляка та пиломатеріалів вартістю майже два мільйони гривень.
Розслідування кримінального провадження триває.

Теги: ліс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости