У Херсоні презентували проекти електронних квитків для громадського транспорту

У Херсоні презентували проекти електронних квитків для громадського транспорту
14 августа 2017 года.

Харківська компанія "LOT Group" презентувала сьогодні у міськраді проекти електронних квитків для громадського транспорту.

За словами генерального директора "LOT Group" Олега Дивінця, компанія спеціалізується у сфері розробки та впровадження системних рішень для громадського транспорту, локальних платіжних систем, а також систем контролю та управління доступом.

"У цій сфері ми з 2000-го року; наші проекти реалізовано у Канаді, Польщі, Молдові, Тунісі, Сенегалі. Прийняття Верховною Радою України Закону про електронний квиток у міському транспорті спростило реалізацію нашого продукту і на українському ринку", - відзначає Олег Дивінець.

Як зауважує керівник "Херсонелектротрансу" Єгор Устинов, використання електронних квитків дозволяє збільшити збір виручки, виключити з ланцюга "гроші-квиток" водія та кондуктора, позбавивши їх спокуси залишити собі частину отриманих сумм, ефективно боротися з "зайцями" і точно визначити кількість перевезених пасажирів як платної, так і пільгових категорій.

У свою чергу, міський голова Володимир Миколаєнко наголосив, що для міста у подальшому буде обрано найоптимальніший варіант електронного квитка.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости