У Херсоні презентували проект "Сталість ВІЛ-послуг"


6 апреля 2016 года.

У Херсоні сьогодні презентували концепцію пілоту з побудови стійкої моделі надання послуг населенню з ВІЛ за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Так, Херсонська міська рада, департамент охорони здоров'яХерсонської обласної державної адміністраціїта Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття» підписали Меморандум про співробітництво щодо впровадження пілоту.

За словами начальника управління охорони здоров'я міськради Світлани Межерицької, в Херсоні на сьогодні налічується близько 1000 осіб з ВІЛ, із яких - 78 діти.

«Насправді дуже важливо, що Херсон опинився у числі тих міст, де впроваджують пілот. Така модель взаємодії дозволить ефективніше використовувати фінанси, не залежати від зовнішньої допомоги і надавати сталі життєвоважливі послуги», - говорить в.о. заступника міського голови Сергій Черевко.

Зі свого боку, керівник проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані відзначає, що створення сталої системи таких послуг допоможе також лікарям більше відповідати потребам пацієнтів і, як результат, локалізувати епідемію ВІЛ/СНІДу.

Ключовими напрямами роботи, зазначає виконавчий директор проекту Ярослав Зятюк, є аналіз маршрутів пацієнта і послуг, підтримка органів влади у впровадженні базового пакету послуг для людей з ВІЛ.

Кінцева мета пілоту - оптимізація маршруту пацієнта на шляху від виявлення ВІЛ і до забезпечення подальшого лікування та доступу до всіх послуг.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости