У Херсоні побував інфотуру «Енергонезалежність - наша спільна справа!»

У Херсоні побував інфотуру «Енергонезалежність - наша спільна справа!»
22 мая 2017 года.

22 травня до Херсона завітали еко-активісти та експерти провідних природозахисних організацій, які розгорнули цікаву виставку в рамках інфотуру «Енергонезалежність - наша спільна справа!». Про це повідомяє сайт Херсонської ОДА.

Організатори розповіли, що вирушили в інфотур містами України аби розповісти українцям, як вони можуть, своїми силами, досягти економії коштів та енергонезалежності на рівні квартири, будинку, міста та держави вже сьогодні.

За словами координатора туру Дмитра Сакалюка єдиним шляхом розвитку держави у найближчі 20 років, який дозволить країні економічно зростати та забезпечити комфортне життя для населення є енергозбереження та енергоефективність.

Відвідуючи різні міста України команда інфотуру, у спілкуванні з населенням, ділиться простими та практичними порадами з утеплення домівки, створення та управління ОСББ, а також як власноруч зібрати сонячний водонагрівач: «Енергонезалежність - це наша спільна справа, для чистого і безпечного майбутнього країни важливий внесок кожного», - переконані організатори.

Упродовж дня команда інфотуру демонструвала херсонцям тематичні фотосесії та відеоролики, надавала консультації з заощадження енергії в побуті, ділилася цікавими матеріалами про енергетику, зміни клімату, розвиток велоруху у містах. Також активісти поспілкувались з громадськістю та журналістами аби обговорити шляхи розвитку Херсону, як енергонезалежного та комфортного міста.

Марина Гажур, представниця Регіонального енергосервісного центру, впевнена, що лише спільними зусиллями усіх сторін - громадськості, влади, бізнесу, науки можна досягти мети, адже енергонезалежність - є спільною справою».

Впродовж 23 - 31 травня, у рамках інфотуру «Енергонезалежність - наша спільна справа» активісти відвідають 6 міст : Миколаїв, Одесу, Чернівці, Івано - Франківськ, Ужгород.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости