У Херсоні завершився проект "Допомогти тим, хто піде раніше за нас"

У Херсоні завершився проект
7 июня 2016 года.

З 22 лютого цього року Фонд громади Херсона "Захист" займався залученням благодійної допомоги єдиному на півдні України хоспісу за проектом "Допомогти тим, хто піде раніше за нас". Вкрай необхідним було замінити 70% ліжок для тяжко хворих людей та придбати концентратор кисню для хворих на рак легенів.

Бюджет проекту складав більш як 160 тисяч гривень. За цей час відгукнулося 160 доброчинців, які надали свою допомогу онлайн через сайт Української біржі благодійності на загальну суму 54698 гривень.

Про це Фонд громади Херсона "Захист" повідомляє на своїй строінці у соціальній мережі фейсбук.

Допомога збиралася досить непросто, й невідомо скільки на це пішло б часу, якби не трудові колективи ТМ «Ансерглоб» (керівник Ольга Загребельна). На розрахунковий рахунок Фонду надійшло від них 75400 гривень цільової благодійної допомоги .

Вагому підтримку Фонд отримав від постачальників товарів, які теж стали благодійниками проекту, значно знизивши ціну на свій товар за рахунок свого прибутку : Херсонска фірма «Медпрепарати» надала знижку у 11 550 грн. на десять протипролежнєвих матрасів та концентратор кисню, херсонський підприємець Горб Т.М. - знижку у 2800 на 14 односпальних ліжок, кременчуцький підприємець Ткаченко О.М. - знижку у 18 332 грн на 10 сучасних функціональних кроватей для важкохворих.

Тож у результаті загальний бюджет проекту склав 130 116 гривень, за рахунок яких Фонд з доброчинцями змогли замінити 70% ліжок та придбати концентратор кисню. Проект виконано у повному обсязі. 

так виглядає двосекційне функціональне ліжко, до якого ще у комплекті йшли водонепромокаємі мартаци

нові односпальні ліжка - 14 штук вартістю 1600 грн.кожне для тих стареньких, які ще можуть посидіти, вийти на вулицю

протипролежнєві матраци - 10 штук по 1772 гривні

Концентратор кисню для людей , хворих на легені. Його вартість 24 300 гривень. Таких ще потрібно два.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап