У Херсоні перебуває представник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні


6 июля 2018 года.

У міській раді відбулася зустріч в.о. заступника міського голови Олени Рузгіс з представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу.

За інформацією Олени Рузгіс, на сьогодні у Херсоні зареєстровано трохи більше 7 тис. осіб із числа ВПО, яким регулярно надається допомога у забезпеченні тимчасовим житлом, виділяється міська соціальна та гуманітарна допомога тощо.

Так, завдяки проекту ЄС та Херсонської міськради було відремонтовано кімнати в 3 гуртожитках, куди заселилися 200 сімей із числа ВПО. Коштами Угорської Екуменічної Служби Допомоги відремонтовано приміщення гуртожитку Херсонського державного аграрного університету, де наразі проживають 7 родин.

"Політика міста така, що ми не відокремлюємо жодним чином людей, яким довелося змінити місце проживання у зв'язку з обставинами. Для нас вони - такі ж херсонці, як і тисячі інших", - зауважила Олена Рузгіс.

У Херсоні діє також програма оздоровлення та відпочинку дітей, згідно якої відбувається фінансування відпочинку дітей із числа ВПО. Зокрема, у 2017 році за такою програмою відпочило близько 250 дітей.

За словами директора міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Антона Єфанова, родинам на регулярній основі (з 2015 року) допомогає Угорська Екуменічна Служба Допомоги у партнерстві з "Лігою соціально відповідальних жінок". У 2018 році, зокрема, допомогу отримали 600 родин.

Серед названих проблем у цьому контексті - зміцнення технічної бази для районних управлінь праці та соціального захисту населення у Херсоні, якими опрацьовується та оформлюється більше 19 тис. допомог ( у тому числі, й ВПО).

"Я дійсно вражений вашою роботою у цьому плані; ви маєте дуже правильні підходи до питань людей з числа ВПО. Найближчим часом, сподіваюся, ми активізуємо співпрацю для вирішення проблем, які виникають", - резюмував пан Матеу.

Теги: впо, херсон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости