У Херсоні обговорили питання санітарного законодавства


29 апреля 2017 года.

25 квітня 2017 року на базі Херсонської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини відбулася робоча нарада-семінар з начальниками та фахівцями відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних управлінь щодо здійснення державного нагляду (контролю) в умовах сучасного законодавства.

Робочу нараду-семінар проведено за участю фахівців Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, Управління захисту споживачів під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шевченка Сергія Анатолійовича.

На нараді також були присутні представники Управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.

На нараді виступили:

Година-Арюпін Тарас Григорович, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, щодо результатів здійснення нагляду за закладами оздоровлення та відпочинку у 2016 році в умовах реформування Держпродспоживслужби. Нагадав також порядок проведення епідемічного розслідування групового спалаху (інфекційні захворювання, гострі кишкові інфекції, харчові отруєння).

Асатурова Наталя Миколаївна - щодо особливості здійснення державного нагляду (контролю) в умовах сучасного законодавства, звернула увагу на порядок проведення планових та позапланових перевірок, обстеження установ та підприємств, що надають послуги з харчування а також вжиття заходів адміністративного впливу.

Петронюк Світлана Петрівна, начальник відділу безпечності харчових продуктів, розповіла про основні заходи з попередження спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у весняно-літній період.

Богдашкіна Ольга Іванівна розповіла про основні порушення у сфері захисту споживачів та принципи контролю у сфері дії Закону України «Про рекламу».

Начальником Головного управління Шевченко С.А було дано ряд доручень керівникам управлінь Держпродспоживслужби в районах та містах Херсонської області щодо покращення окремих напрямків роботи з питань контролю суб'єктів господарювання.

В цілому робоча нарада пройшла на високому рівні, фахівці територіальних управлінь отримали відповіді на всі питання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина