У Херсоні названо переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем"

У Херсоні названо переможців Третього щорічного фестивалю
24 мая 2017 года.

22 травня у кінотеатрі "Мультиплекс" відбувся показ фільмів учасників та нагородження переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем", а також урочиста церемонія його закриття.

У день відкриття кінофестивалю, 13 травня, всі учасники (херсонські команди та дистанційні учасники із інших міст України) отримали завдання створити фільм упродовж тижня, відповідно до ліги та отриманих під час жеребкування обов'язкових умов.

Для ліг «Junior» та «SemiPro» (режисери-початківці) такими умовами-жеребами були: жанр фільму, стоковий персонаж та ігровий предмет. А професіонали, ліга «Pro», мали стилізувати свій фільм під певну кінотечію, а також використати ігровий предмет та стоковий персонаж.

29 команд із 43 зареєстрованих встигли виконати завдання у рамках цьогорічного фестивалю "КіноДжем", з них 25 фільмів взяли участь у конкурсі, решта робіт були показані поза конкурсом.

Позавершенню кінопоказу журі оголосило переможців "КіноДжему" у кожній із ліг.

Переможцем у лізі «Junior» (учасники  у віці до 16 років включно) стала херсонська команда«Пенетратори» з фільмом «Мудрий Король». Їх завданням було створити фільм у жанрі фантастика зі стоковим персонажем "мудрий король" та ігровим предметом - медаллю.  Переможці молодшої ліги отримали у нагороду штатив та диплом учасника.

 

У середній лізі - «SemiPro» - журі визначило переможцем команду "Janestation" (реж. Юля Лук'яненко) з фільмом "Здобути спокій" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж "матусин синок", ігровий предмет - соска). Приз за кращий фільм у середній лізі - екшн-камера.

 

А переможець у лізі професіоналів - команда "Прочерк" (реж. Олена Афанасьєва) з фільмом "День варення" (фільм - стилізація під "Догму-95", стоковий персонаж - "корга", ігровий предмет - варення"). Переможці отримали два абонементи на Одеський кінофестиваль.

 

Шляхом голосування після кінопоказу було визначено також і переможця фестивалю "КіноДжем" за версією глядачів. 

Приз глядацьких симпатій отримав фільм "Гонка" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж - "спокусник", ігровий предмет - колесо) херсонської команди "Куропатки" (режисер і актор - Ваган Погосян). Переможця нагороджено екшн-камерою.

  

Крім того, ініціативна група "Перша херсонська кіношкола" - організатор фестивалю "КіноДжем"-  відзначила додатковими нагородами актора-рекордсмена (знявся у 6 фільмах упродовж  тижня) Вагага Погосяна та акторку Ксенію Рябенко (отримали у нагороду футболки з логотипом фестивалю і квитки на будь-який сеанс у кіно), а також команду "Central 8 Studio" із м. Полтава за фільм жахів "Sarracenia".


Усі фільми, створені та висунуті на конкурс у рамках цьогорічного "КіноДжему", доступні для перегляду онлайн. З 23 травня для глядачів на youtube-каналі Першої Херсонської кіношколи - організатора фестивалю "КіноДжем" - відкрито онлайн-голосування за кращий фільм, яке триватиме до 30 травня.
 Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап