У Херсоні люстрували МНС

У Херсоні люстрували МНС
26 февраля 2014 года.

Люди в погонах найменш схильні обговорювати накази, якими б безглуздими ті не були, й найбільш згодні коритися тим, в кого зірок на цих саме погонах більше. Тому в таких структурах з протестувальниками в усі часи розмова була коротка: не задоволений - пиши рапорт (цивільною мовою, заяву про звільнення). Але в наші часи можливе все, тож в управлінні ДСНС області (у минулому МНС) настали часи майдану на плацу й справжньої люстрації.

За підтримки бійців аварійно-рятувального загону спецпризначення (саме вони виїздять на найскладніші випадки, повязані зі знешкодженням боєприпасів, для водолазних робіт тощо) заступник начальника управління Ігор Шишкін запросив засоби масової інформації, щоб "розкрити усю правду" про корумпованість рік тому призначених Києвом керівників управління - колишніх очільників кримських підрозділів служби.

Він продемонстрував на камеру старі й непрридатні до використання елементи рятувального спорядження - каски,мотузки, карабіни, обладнання газодимозахисної служби. Показово злив з баку рятувального автомобіля "солярку" , яка (тут не беруся судити, лише процитую) "мало того що літня, ще й розбавлена водою" . І заявив: усе це - результат розкрадання коштів новопризначеними керівниками. І запевнив, що уже прокуратура й Київ ним поінформовані і про це, і про те, що керівний склад управління заохочував інспекторський склад до хабарництва. А потім провів екскурсію по приміщеннях аварійно-рятувального загону.

У цей час його кримські опоненти одностайно подали рапорти про звільнення. Та чи час святкувати перемогу?

Олена Маляренко

Теги: мнс, дснс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап