У Херсоні через спалах коронавірусу закрили на карантин клінічну лікарню


6 августа 2020 года.

За останні дві доби на Херсонщині зареєстровано 12 нових випадків захворювання гострої респіраторної хвороби Covid-19. Більшість з них, а саме 9 осіб (6 медпрацівників та 3 пацієнта) з Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського.

У зв'язку з виявленням спалаху коронавірусної інфекції у медичному закладі, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови ОДА Юрія Гусєва вчора, 5 серпня, прийняла рішення про припинення виписки й прийому дорослих та дітей планового, ургентного (невідкладного) порядку, вагітних, роділь, породіль лікарні з 5 по 18 серпня.

За словами директора Департаменту здоров'я облдержадміністрації Віктора Короленка, наразі вже підготовлено відповідний наказ, який регулює порядок звернення пацієнтів Дніпровського району, потреби жителів якого обслуговує лікарня. Вони зможуть звернутися до інших визначених у документі закладів охорони здоров'я міста Херсона.

У всіх пацієнтів та медпрацівників реанімаційного відділення лікарні ім.О.С.Лучанського, а також дотичних відділень після виявлення першого випадку було відібрано понад 90 проб біоматеріалів, ще 97 відібрано сьогодні. Наразі триває дослідження цих матеріалів.

Як зазначив головний лікар лікарні ім.О.С.Лучанського Володимир Ларіонов, виписувати хворих з лікарні будуть тільки за результатами негативного ПЛР-тесту. Крім того, продовжить роботу міський центр серця, який функціонує на базі лікарні. Усіх його пацієнтів та медичних працівників наразі тестують на наявність коронавірусу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости