У Херсоні адвокати підвищували свій професійний рівень

У Херсоні адвокати підвищували свій професійний рівень
27 ноября 2017 года.

23 листопада 2017 року у конференц-залі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області відбувся тренінг для адвокатів системи БВПД на тему: «Участь захисника на стадії досудового розслідування».

Мета тренінгу - підвищення професійного рівня адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, формування та вдосконалення основних навичок роботи адвокатів на стадії досудового слідства.

Директор Регіонального центру Марина Єлисєєва підкреслила актуальність теми, оскільки правоохоронні органи нерідко зловживають своїми повноваженнями, порушуючи при цьому права підозрюваного. Аби заподіяти в подальшому такій практиці, фахівцями Регіонального центру й був підготовлений цей тренінг.

Модераторами виступили директор Марина Єлисєєва та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Максим Магда.

Учасники тренінгу обговорили питання участі захисника на стадії затримання, випадки відмови від захисника, розглянули правову позицію ЄСПЛ щодо початкового етапу забезпечення права на захист у кримінальному провадженні тощо.

Марина Єлисєєва провела моніторинг адвокатських звітів за 2017 рік, проаналізувала типові порушення з боку правоохоронних органів на стадії затримання та узагальнила практику протидії ним з боку Регіонального центру та адвокатів.

Максим Магда, своєю чергою, на підставі проведеного моніторингу виділив основні помилки, які допускають деякі адвокати, та нагадав про Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі.

У другій частині тренінгу адвокати працювали в міні-групах. Розглянувши ситуативні кейси, вони повинні були надати правову оцінку тій чи іншій ситуації, найти порушення та відповісти на запитання, як має діяти захисник у даній ситуації. До цього завдання активно долучались усі адвокати, ділячись власним досвідом та висловлюючи конструктивні ідеї.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап