У ХДУ пройшла конференція «Традиційні підходи та новітні досягнення в археології, історії стародавнього світу та середніх віків»


30 сентября 2016 года.

29 вересня на факультеті психології, історії та соціології відбулася Всеукраїнська конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Традиційні підходи та новітні досягнення в археології, історії стародавнього світу та середніх віків». Захід приурочили до 15-річчя діяльності науково-дослідної археологічної лабораторії Херсонського державного університету.

На урочистому відкритті учасників конференції привітав виконувач обов'язків декана факультету психології, історії та соціології Володимир Гуріч. Він надав слово ректору Херсонського державного університету Василю Стратонову. Василь Миколайович наголосив на необхідності роботи, яка проводиться науково-дослідною археологічною лабораторію, зокрема її важливості для іміджу університету.

Привітали присутніх і проректор з наукової роботи Сергій Омельчук, завідувач кафедри всесвітньої історії та історіографії Віталій Андрєєв та професор кафедри всесвітньої історії та історіографії Олександр Коник.

У межах пленарного засідання свою доповідь «Нові археологічні об'єкти середньовічного часу біля с.Дніпровське Білозерського району Херсонської області» присутнім представила Ілона Самойленко. А про попередні результати робіт археологічної експедиції Херсонського державного університету на Білозерському поселенні в 2016 році розповів Сергій Нємцев.

Під час перерви всі охочі мали змогу оглянути виставку матеріалів досліджень археологічної експедиції ХДУ на Білозерському поселенні за 2015 - 2016 рр.

Далі у межах конференції на учасників чекали секційні засідання, модератором яких виступив асистент С.Нємцев. Доповідачі торкнулися актуальних тем, висвітливши різні періоди історії Херсонщини та розповідаючи про цінні археологічні знахідки на її теренах.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап