У харківському університеті вшанують пам’ять Владислава Ковальова

У харківському університеті вшанують пам’ять Владислава Ковальова
27 января 2017 года.

Сьогодні, 27 січня, о 10:00 у Каразінському університеті відбудеться відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету, які загинули у зоні АТО, проявивши мужність і героїзм у боях за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Серед них - Святослав Горбенко (історичний факультет), Владислав Ковальов (медичний факультет), Мирослав Мисла (історичний факультет), Едуард Ушаков (історичний факультет).

Про це повідомляє сайт Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Довідка. Владислав Ковальов (10 січня 1984 - 29 серпня 2014) - народився і виріс у Херсоні, вчився у 36-й школі та фізико-технічному ліцеї. Закінчив Харківський національний університет ім. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа». Після вишу повернувся до рідного міста, працював у лікарні ім. Тропіних, згодом - у відомчій лікарні при УМВС.

Доброволець батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». Учасник бойових дій у зоні АТО. Загинув 29 серпня 2014 року під час боїв під Іловайськом - виносив поранених з-під обстрілу, помер, рятуючи життя інших. 14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина