У губернатора обговорили шляхи відновлення роботи Скадовського морського порту


14 августа 2019 года.

13 серпня голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв провів нараду з керівництвом філії Скадовського ДП Адміністрації морських портів України, компанії «Віндкрафт Україна» та керівництвом Скадовської міської ради щодо шляхів визначення відновлення роботи та розвитку морського порту.?????

«Є два шляхи відновлення роботи порту: започаткування роботи паромної переправи сполученням Скадовськ - Зонгулдак (Туреччина) або ж залучення інвесторів, які вкладатимуть кошти у порт і паралельно здійснюватимуть власну діяльність», - окреслив можливі варіанти до обговорення Юрій Гусєв.

Юридичний консультант компанії «Віндкрафт Україна» Юрій Стельмашенко звернув увагу, що підприємство планує інвестувати в днопоглиблення та будівництво причалу, щоб згодом доставляти більш важкі елементи вітряків. Крім того, компанія відпрацьовує питання можливого товаропотоку через Скадовський морський порт.

Разом з тим, в. о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, який перебував на телефонному зв`язку під час наради, звернув увагу, що здійснювати днопоглиблення буде доречним тільки впевнившись у тому, що судна дійсно регулярно заходитимуть у порт.

Та основним питанням до вирішення є оформлення відповідних документів й отримання кадастрового номеру на землю під будівництво причалу на території порту. Наразі питання вивчається з урахуванням всіх особливостей відповідної законодавчої бази.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина