У Голій Пристані започатковано діяльність кіноклубу про права людини Docudays UA «Погляд» на базі районної бібліотеки


17 февраля 2017 года.

Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» започатковує діяльність кіноклубу про права людини Docudays UA «Погляд» на базі районної бібліотеки.

Завданнями кіноклубу Docudays UA «Погляд» є медіапросвіта з прав людини, а саме підготовка, організація та проведення некомерційних показів кінофільмів, а також проведення супровідних освітніх та правопросвітницьких заходів: дискусій, зустрічей з авторами та героями фільмів, лекцій, форум - театрів, майстер-класів тощо з метою правового виховання, формування у членів кіноклубу розуміння людської гідності як найвищої цінності.

Учасникам першого засідання буде запропоновано переглянути одну із документальних кінострічок «Коли ми станемо щасливими» та обговорити базові цінності, які необхідні кожній людині, щоб стати щасливими.
Захід відбудеться 22 лютого 2017 року в 14.00 у приміщенні районної бібліотека за адресою: м. Гола Пристань вул.1 Травня,43. ( II поверх).

Запрошуються представники місцевої влади та самоврядування, представники освіти, культури, соціальної , медичної сфер, представники поліції, громадськості та усіх, хто не байдужий до даної тематики.
За довідками можна звернутися до керівника організації Світлани Михолат: (050) 150 6176 або e-mail: svetlanami@ukr.net.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости