У Голій Пристані стартувало будівництво перевантажувального терміналу


20 февраля 2017 года.

Нове потужне підприємство у м. Гола Пристань заплановано ввести в експлуатацію у другій половині травня 2017 року.

Наразі на будівельному майданчику підрядні організації повним ходом забивають палі, що в переважній більшості поставляє Миколаївський завод залізобетонних конструкцій. Усього до 1 березня тут мають забити понад 3 тис. будівельних паль. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Новозбудований термінал на Херсонщині буде оснащений модернізованими сушарками виробництва американської компанії «Mathews Company», суднонавантажувальною машиною TS-527 від TELESTACK Ltd. (Великобританія), фільтрами циклонного типу та вентилятори з звукопоглинаючим кожухом від UAB Liucija (Литва) та ін. Під час зведення підприємства використовуватиметься також транспортне обладнання датської фірми CIMBRIA UNIGRAIN A/S, яка є давнім партнером компанії. Постачальником силосного обладнання виступить компанія «Symaga» (Іспанія), зерноочисного - «Buhler» (Німеччина).

Окрім того, за словами генерального директора компанії О. Вадатурського, цього тижня завершуються перемовини з постачальниками металу. Отож підрядні організації, задіяні в будівництві термінала, будуть вчасно і в повному обсязі забезпечені металом.

Поява такого потужного підприємства в Голій Пристані надасть можливість частині місцевого населення вирішити питання з працевлаштуванням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап