У Генічеську пройшов Міжнародний музичний конкурс «Fortissimo»


26 июня 2017 года.

Учні Генічеської ШЕВ прийняли участь у XIV Міжнародному музичному конкурсі «Fortissimo».

Його засновником та директором є секретар Національної Всеукраїнської музичної спілки (НВМС), віце-президент Асоціації піаністів-педагогів Європи («ЕРТА» - Лондон-Брюссель), президент Асоціації піаністів-педагогів України (Ukr. « ЕРТА »), професор кафедри музично-інструментальної підготовки ХНПУ ім. Г.С. Сковороди Ольга Кузнецова. Конкурс проходив в декілька етапів. Журі з України та різних країн близького та далекого зарубіжжя в онлайн - режимі оцінювали майстерність музикантів. Кращі з них мали змогу виступити у ІІІ турі.

14 червня в Харкові відбулося його урочисте відкриття та конкурсні прослухування, які 16 червня були продовжені в Генічеську. Така форма роботи дала змогу учасникам з різних місць України обрати де краще виступати, ураховуючи переїзди. В Генічеській ШЕВ свою виконавську майстерність показали учасники з Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей. Гості були вдячні за прийом.

Учні Генічеської ШЕВ виступили дуже вдало. Дипломи І ступеня в різних вікових категоріях отримали: Лебедєва Юлія в номінації «Фортепіано» (викладач Лебедєва Є.Г.), фортепіанні ансамблі: Сафронова Софія -Харламова Марія ( викладачі: Міжура І.В, Сузанська Н.В.), Блінічкіна Єлизавета - Сергеєва Ірина (викладачі: Сузанська Н.В., Лебедєва Є.Г.), Софія Довга в номінації «Естрадний спів» (викладач Мартинець Т.М.). А також студентка І курсу Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенко Анастасія Захарченко (клас професора, Заслуженої артистки України Рапіти О.М. ) і фортепіанний ансамбль студентів Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького - Затони Юлії та Гетьмана Віталія ( клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва Черняк Є.Б.).

Дипломи ІІ ступеня отримали: Сімонова Вікторія (викладач Лущан В.Я.), Абрамянцева Діана (викладач Набока Н.Д) - номінація «Фортепіано», Чучко Денис в номінації «Народні інструменти» (викладач Супрунов А.І.), фортепіанний ансамбль у складі: Яницька Анастасія , Явдик Діана (викладачі: Лебедєва Є.Г., Гак В.А.).

Дипломи ІІІ ступеня було вручено Зюзіну Олександру ( викладач Козачок Є.О., концертмейстер Затона Ю.В.) - номінація «Духові інструменти», Семенець Ерікі (викладач Набока Н.Д.), Коренковій Софії ( викладач Гак В.А.) - номінація «Фортепіано», Кващук Валерії (викладач Толчева Н.О., концертмейстер Гетьман В.Г.) - номінація «Академічний спів».

Дипломантами конкурсу стали : Кравченко Наталя (викладач Лущан В.Я.) та Белічко Олександра (викладач Толчева Н.О.).

Переможцям вручили дипломи та від організаторів чашки, прапорці, календарі і блокноти з логотипом конкурсу, а також від відділу культури Генічеської РДА книги «Генічеськ та генічані» В.М.Піхулі, а сама маленька учасниця конкурсу - Лебедєва Єлизавета отримала м'яку іграшку від міської ради.

Організатори Міжнародного конкурсу подякували міську раду, відділ культури Генічеської РДА та школу естетичного виховання за підтримку обдарованих дітей та молоді.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина