У Чорнобаївці пройшов фінал аматорської ліги стронгмену

У Чорнобаївці пройшов фінал аматорської ліги стронгмену
25 сентября 2017 года.

24 вересня у селі Чорнобаївка Білозерського району відбувся Кубок Кубків 2017 - фінал аматорської ліги стронгмену та кубок Чорнобаївки серед профі, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Головою суддівської бригади виступив легендарний Василь Вірастюк, який судив чинних чемпіонів України різних вагових категорій, чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи та Світу, які зійшлися у безкомпромісній боротьбі на спортивному майданчику за звання найсильнішої людини України в абсолютній ваговій категорії.

Серед вправ за бажанням публіки були 5 гігантських куль від 120 до 190 кг, спроба встановлення рекорду України у вправі колода (лог ліфт), спроба встановлення рекорду України у вправі коромисло (супер-йок) та інші видовищні вправи у боротьбі за головний кубок 2017 року.

Сам головний суддя Василь Вірастюк, окреслюючи сподівання від змагань, одразу зауважив, що ця ліга завершує спортивний сезон стронгмену й над можливих результатів від спортсменів очікувати не треба: «У когось травми, у когось виснаженість і це нормально на фінішній прямій всього спортивного сезону. Ми вдруге проводимо змагання у Чорнобаївці і нам тут подобається».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина