У бюджеті Голопристанської ОТГ понад 9 мільйонів гривень заклали на розвиток Старої Збур'ївки

У бюджеті Голопристанської ОТГ понад 9 мільйонів гривень заклали на розвиток Старої Збур'ївки
16 января 2020 года.

Наприкінці 2019 року депутатами Голопристанської міської об'єднаної територіальної громади було прийнято перший спільний бюджет на 2020 рік. Державні установи села Стара Збур'ївка, які утримуються за рахунок громади, забезпечено грошовими призначеннями на загальну суму 9 161 400 гривень.

На утримання Старозбур'ївської загальноосвітньої школи закладено 6 532 500 гривень - це всі захищені статті в повному об'ємі. В цю суму входить 15 000 гривень на поновлення спортивного інвентарю, який буде придбано в найближчий місяць. Також 20 000 гривень планується витратити на поточний ремонт навчального закладу, який тривалий період не проводився. На суму 76 200 гривень буде придбано нове обладнання для шкільної їдальні. Крім того, за результатами І і ІІ кварталів будуть визначені додаткові потреби школи, на вирішення яких окремо виділятимуться кошти.

На утримання дошкільного навчального закладу села Стара Збур'ївка було закладено 1 496 500 гривень. Як і в школі, ця сума покриє всі захищені статті. В тому числі, 20 000 гривень виділено на проведення поточного ремонту навчального закладу.

На утримання Старозбур'ївської дитячої музичної школи в бюджеті закладено 685 400 гривень, на утримання будинку культури «Дніпрова Чайка» - 200 000 гривень, що забезпечує їх функціонування в повному обсязі.
Подбали депутати і про позашкільну освіту: на утримання керівника гуртка авіаракетного моделювання та тренера від Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи профінансовано 117 000 гривень.

Крім того, згодом будуть виділені додаткові кошти на благоустрій населеного пункту. Але поки управлінці визначаються з об'ємом і черговістю проведення цих робіт, тому остаточна сума буде оголошена згодом.

Так само депутатами вирішується питання щодо пільгового перевезення. В поточному році на безкоштовний проїзд по Голій Пристані та Старій Збур'ївці в бюджеті закладено 700 000 гривень. Найближчим часом кошти розприділять між містом і селом.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости