У бібліотеці ім. О. Гончара представлять збірку «По живому», написану переселенцями з Донбасу


22 мая 2017 года.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Олеся Гончара запрошує на презентацію збірки «По живому», яка відбудеться сьогодні, 22 травня о 16.00, у Центрі екологічної інформації.

Її авторами стали понад 30 переселенців, нинішніх мешканців різних частин звільненого і досі окупованого Донбасу, а також Криму.

Книгу презентуватимуть: Оксана Стоміна - автор проекту та Олексій Чупа - поет, один із авторів. У збірці представлені вірші, есе, листи та щоденникові записи, фото і графіка - по суті художньо оформлені репортажі з місця подій, свідчення чудових українських поетів і журналістів, блогерів і художників - місцевих жителів, волонтерів і вимушених переселенців прифронтової і окупованої зон.

Основною особливістю збірки є територіальна приналежність авторів. Наші автори переживали і досі переживають те, що відбувається не тільки перед екранами ТБ. Волею долі вони опинилися занурені в трагічні події останніх двох років. Деякі з авторів стали вимушеними переселенцями. Інші - і зараз залишаються патріотами України на окупованій території і, зі зрозумілих причин, видаються в збірнику під псевдонімами. Видання буде цікавим широкому колу читачів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап