У Бериславі відбувся ярмарок сезонних вакансій


3 мая 2017 года.

27 квітня, на площі біля районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся міжрайонний ярмарок сезонних вакансій "Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи" у рамках проведення Міжнародного ярмарку сезонних вакансій, за участі роботодавців Бериславського, Голопристанського, Каховського районів, міст Нової Каховки та Херсона.

про це повідомляє прес-служба ОДА.

Ярмарок вакансій було проведено з метою забезпечення роботодавців Херсонщини сезонними працівниками та прискорення працевлаштування безробітних і шукачів роботи, в тому числі демобілізованих військовослужбовців учасників АТО. Організатором ярмарку виступив Херсонський обласний центр зайнятості за підтримки обласної державної адміністрації.

Під час ярмарку присутнім розповіли про спільну роботу державної служби зайнятості, органів влади та роботодавців щодо створення робочих місць та побажали безробітним знайти роботу, а роботодавцям - робітників.

Також фахівці Херсонської обласної служби зайнятості надали професійні консультації безробітним з питань працевлаштування, професійної орієнтації, професійного навчання, ознайомили присутніх з можливостями проходження професійного навчання у Державному навчальному закладі "Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" та у навчальних закладах, які є учасниками Ярмарку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина