У 30 селах Херсонщини Укрпочта запровадила фінансові послуги банку


20 июля 2018 года.

В рамках співпраці Укрпошти та Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) 30 сільських поштових відділень Укрпошти на Херсонщині надаватимуть можливість клієнтам скористатися фінансовими послугами ПУМБу, в т. ч. послугами кредитування.

Наразі ця можливість доступна у 20 відділеннях Укрпошти Херсонщині, до кінця серпня нею можна буде скористатись ще у 10.
«Ми розширюємо співпрацю та збільшуємо географію присутності з банком. Підприємство, маючи найбільшу мережу відділень в Україні, поступово стає тим містком, завдяки якому наші клієнти в невеликих містах і селах зможуть отримувати банківські послуги через найближче поштове відділення.

Так ми крок за кроком продовжуємо розширювати можливості фінансового супермаркету Укрпошти, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг», - відзначив директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

Як раніше повідомлялося, Укрпошта та ПУМБ в лютому 2018 року запустили спільний проект співпраці. Тоді він розпочався зі 127 поштових відділень в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях. Наразі проект масштабовано на територію всієї країни.
Мережа відділень Укрпошти становить 11,5 тисяч відділень та є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії - поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля, а також інша комерційна діяльність.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина