Туризм Херсонщини презентували на Першому туристичному фестивалі-ярмарку у Запоріжжі

Туризм Херсонщини презентували на Першому туристичному фестивалі-ярмарку у Запоріжжі
9 июня 2016 года.

У Запоріжжі у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» пройшов І туристичний фестиваль-ярмарок. Організатором фестивалю виступив Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Запорізька обласна туристична асоціація» при підтримці Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради.

Херсонщина туристична була представлена на фестивалі окремим стендом, на якому туристичний потенціал та продукт області демонстрували представники Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації.

У рамках фестивалю відбулися зустрічі з відомими мандрівниками, презентація нових туристичних маршрутів, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури.

Під час заходу від Херсонської області було представлено велику кількість різноманітних буклетів та друкованої продукції, що викликало велику зацікавленість учасників заходу до нашого краю. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

 

Теги: туризм
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости