ЦВК оголосила попередження кандидатам по херсонському виборчому округу


14 июля 2016 года.

14 липня Центральна виборча комісія оголосила попередження дев'ятьом кандидатам у виборчому окрузі №183 на проміжних виборах до Верховної Ради у зв'язку з порушенням термінів відкриття рахунку свого виборчого фонду.

Відповідно до частини першої статті 48 Закону України «Про вибори народних депутатів» кандидат зобов'язаний відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніше як на десятий день з дня його реєстрації ЦВК. Дев'ять кандидатів в народні депутати по херсонському виборчому округу не дотримались цієї норми Закону: Михайло Бословяк (самовисування), Алла Лежавська (самовисування), Сергій Линник (самовисування), Володимир Миколаєнко (самовисування), Анатолій Перепелиця(самовисування), Віталій Плугатарьов (Радикальна партія Олега Ляшка), Олена Редько (самовисування), Анна Середа (Партія «Опозиційний блок»), Тетяна Труш (самовисування).

За це порушення, згідно з пунктом шість частини другої статті 61 Закону, на своєму засіданні 14 липня Центральна виборча комісія оголосила попередження вищезазначеним кандидатам.

Серед кандидатів, які невчасно відкрили рахунки своїх виборчих фондів, найбільш активну передвиборну кампанію вела Анна Середа, кандидатка від «Опозиційного блоку».

Решта кандидатів не виявляли активності у веденні передвиборної кампанії.

Теги: 183, выборы, оик
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости