Центр безоплатної правової допомоги у Херсонській області запустив програму на радіо "Куреш"


8 июня 2018 года.

6 червня на радіо "Куреш" вийшов перший випуск програми, підготовлений фахівцями Регіонального центру з надання безоплатої правової допомоги у Херсонській області разом з редакцією радіокомпанії.

Відкриваючи цикл програм, Олена Іпатенко розказала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», систему БПД, її структуру, завдання, наголошуючи, що безоплатна правова допомога - «безоплатна для громадян, які її потребують, але вона повністю гарантована державою і оплачується з коштів державного бюджету України і в деяких випадках - з коштів місцевого бюджету. Не треба боятися слова «безоплатна». Вона завжди є фаховою і завжди покликана на досягнення позитивного результату».

Програма «Це ваше право» є авторською і має на меті підвищити юридичну грамотність населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та мешканців Криму. Крім загального блоку питань, Олена Іпатенко відповідатиме на актуальні питання мешканців анексованої території, які відвідують Херсонську область, та внутрішньо переміщених осіб, оскільки законодавство стосовно цієї категорії громадян змінюється та вдосконалюється.

У громадян є можливість отримати кваліфіковане роз'яснення та допомогу з правових питань, надіславши на адресу редакції радіо «Куреш» ваші запитання. Можливо, саме ваш випадок допоможе іншим.

Електронна адреса редакції: kuresh.kherson@gmail.com

Теги: радіо
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости