Три об'єднані територіальні громади на Херсонщині налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму


14 января 2019 года.

Вперше в своїй історії три об'єднані територіальні громади на Херсонщині налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму на своїх територіях.

Тавричанська ОТГ у Каховському районі, а також Присиваська і Асканійська ОТГ в Чаплинському районі області уклали договір про проект «Соляний шлях». Він передбачає створення інфраструктури для прийому гостей на ділянці степу, по якій колись за сіллю йшли легендарні чумаки.

Причому кожен з партнерів представлятиме щось своє і унікальне. У Асканії-Нової це заповідні землі і екзотичні тварини, в Присиваській ОТГ - дивовижної краси Лемурійськоє озеро.

Ну, а Тавричанка має намір блиснути так званим гастрономічним туризмом. Тут гостям подаватимуть крафтовий сир і блюда з м'яса зебу, яке неможливо спробувати навіть в найфешенебельніших ресторанах великих українських міст. Просто зебу (худоба з величезними рогами) там не водиться, а на привіллі у Тавричанки їх пасеться ціле стадо.

Голова Тавричанської ОТГ Юрій Гречка говорить, що гостей, що прибуватимуть по «Соляній дорозі», належить не лише пригощати, але і десь розміщувати на ночівлю. Для цього мають намір створити бази «зеленого туризму», причому без всякого поспіху - адже договір між ОТГ жорстких термінів виконання взаємних зобов'язань не встановлює.

Теги: отг
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости