Тренер херсонського «Кристала» прокоментував матч із «Колосом»

Тренер херсонського «Кристала» прокоментував матч із «Колосом»
3 мая 2016 года.

- Суперник перевершив нас в усіх компонентах гри. Вони були краще підготовлені фізично, психологічно, технічно, більше рухалися. Видно поставлену гру, яку втілюють на полі хороші виконавці.

Пропущений на перших хвилинах гол психологічно надломив команду, а за ним пропустили й другий. Починати матч із такою командою при рахунку 0:2 дуже складно. Ми сподівалися на кращу гру, налаштовувались поборотися і порадувати наших уболівальників. Я повинен взяти на себе відповідальність за такий результат, так вимагає статус головного тренера. Але додам, що все - закономірно. Є кілька причин, чому так відбувається. По-перше, це підготовка команди. Не кажучи про складну для нас зиму, тренувальний процес останнім часом йде не так, як нам хочеться. Другий тиждень дощі заважають нам тренуватися на основному полі. Тренери думають не як тренувати, а де тренувати, куди вивезти команду. По-друге, при всій повазі до наших гравців, яких я поважаю і завжди захищаю, у суперника сьогодні був дуже сильний склад. Є гравці, яких тренер хоче бачити в своїй команді, а є такі, про яких навіть не мріє. Так от у «Колоса» є футболісти, про яких я навіть не мрію, що вони колись гратимуть у «Кристалі». Складно досягти результату без виконавської майстерності гравців, без певного рівня тактичного мислення, мотивованості, фізичної підготовки.

Хочеться, щоб більше людей займалися нашим клубом, щоб вони були зацікавлені у результаті. Раніше до нашої роздягальні приходив мер, заступники, депутати. Вони спілкувалися з футболістами, тренерами. Хлопці відчували моральну підтримку, виходили з додатковою мотивацією. Зараз цього бракує.

Дрібниць не буває. Обманути футбол дуже складно. То у нас немає зборів, то персоналу, то футболістів. Іноді ми компенсуємо це великим бажанням. Але на цьому все не побудуєш. І з попереднього матчу це яскраво видно. Наразі нам реально немає чим «крити» переваги суперника. Ми старалися переломити хід матчу, намагалися вирівняти гру при рахунку 0:2, але, на жаль, не змогли.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап