Торговим підприємством нанесено збитки державі на 152 413,76 грн


19 сентября 2017 года.

Під час проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства торговим підприємством у місті Каховка державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області встановлено, що в порушення вимог Закону України «Про охорону земель» засмічено відходами земельну ділянку площею 7,84 м2 та забруднено свинячим послідом земельну ділянку площею 521 м2.

Відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства сума збитків нанесених державі в результаті засмічення складає - 12 371,52 грн., в результаті забруднення - 140 042,24 грн.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області направлено торговому підприємству претензію щодо відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті порушення земельного законодавства на загальну суму 152 413,76 грн. та запропоновано на добровільних засадах у встановлений законом термін перерахувати цю суму до фонду охорони навколишнього природного середовища Каховської міської ради.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Херсонській області

Теги: збитки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап