Територія скверу ім.Дениса Лошкарьова найближчим часом буде облаштована та впорядкована

Територія скверу ім.Дениса Лошкарьова найближчим часом буде облаштована та впорядкована
16 мая 2019 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко разом із керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради оглянув сьогодні територію, де розташовується сквер імені Дениса Лошкарьова.

Нагадаємо, земельна ділянка, виділена під сквер, знаходиться біля Свято-Миколаївського морського собору на вул.Мостовій, 31, у районі Забалки.

За словами Володимира Миколаєнка, найближчим часом територію скверу впорядкують та облаштують.

"Плануємо привести в порядок дерева, що ростуть у сквері, викосити і вичистити територію, посіяти газон, зробити одну центральну клумбу з автоматичним поливом та встановити на вході пам'ятний знак на честь загиблого Дениса Лошкарьова", - відзначив міський голова.

Окрім того, у сквері будуть прокладені пішохідні доріжки, встановлені дитячий майданчик, ліхтарі, лавки та урни.

Наразі міський голова надав доручення управлінню капітального будівництва міської ради обрахувати вартість усіх необхідних робіт.

Нагадаємо, рішення про надання зоні зелених насаджень статусу скверу та найменування його іменем Дениса Лошкарьова було прийнято міською радою у лютому 2019 року.

Денис Лошкарьов загинув 15 грудня 2018 року від кулі снайпера. Був активим учасником Революції Гідності, засновником херсонської Самооборони, активним захисником міста від проросійських сил, волонтером.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап