«Таврії» потрібен спонсор, іншого виходу немає - Куніцин

«Таврії» потрібен спонсор, іншого виходу немає - Куніцин
25 мая 2020 года.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія», що відновив діяльність на материковій Україні після анексії Криму Росією, потребує спонсорської підтримки. Відсутність фінансування - головна проблема для клубу. Про це в коментарі кореспонденту Крим.Реалії розповів член виконавчого комітету Федерації Футболу Криму Сергій Куніцин.

«Все, що могли ми зробити на рівні району і спільними зусиллями, зроблено. Я депутатські гроші свої - 10 мільйонів гривень віддав на стадіон, УЄФА були готові надати допомогу, з районного бюджету виділяли кошти. Потім знайшлися люди з нової епохи, які мали намір команду фінансувати. Я пішов з президентства Федерації футболу Криму, але було обіцяно, що команда буде фінансуватися. Зараз для «Таврії» вихід один - треба знайти спонсора. Все впирається в гроші, іншого виходу немає: заробітна плата, утримання команди, ремонти...», - зазначає Куніцин.

Він вважає, що клуб необхідно зберегти на материковій Україні, бо «Таврія» важлива для кримчан.

«За президента Порошенка було зроблено дві реальні дії - перевели Таврійський Національний Університет імені Вернадського в Київ і відродили «Таврію». У цьому, звичайно, є і частка політики. А в силу того, що професійний футбол у Криму заборонений УЄФА, то на «Таврію» вболівальники їздили з Криму. Але на сьогодні, в контексті тих проблем, з якими Україна зіткнулася, складно сказати, як можна фінансово проєкт зміцнити. Але однозначно - «Таврія» потрібна», - додав Куніцин.

Раніше головний тренер «Таврії» Сергій Шевченко розповів про плачевну ситуацію з відновленням сезону.

Після цього віцепрезидент Федерації футболу Криму Олег Комуняр в ефірі Радіо Крим.Реалії сказав, що якщо «зараз не врятувати «Таврію», то її втратять надовго».

«Таврія» посідає восьмий рядок у турнірній таблиці української Другої ліги. Зараз в активі сімферопольців 17 очок.

Теги: куницин
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап