Тарифи на вивезення сміття в Олешках зростуть в 4 рази через жадібність Євгена Рищука

Тарифи на вивезення сміття в Олешках зростуть в 4 рази через жадібність Євгена Рищука
15 августа 2017 года.

Якось треба відреагувати на той клоунський сейшн, який влаштував заступник голови ХОДА Евгений Рищук сьогодні на херсонському полігоні ТПВ.

Не збиралася, але Рищук особисто наказав своїм шісткам навіщось мене в цю тему постійно втягувать. Ну ок, от я прийшла і говорю.

А потім ще й побачила пост в фб у нього, що починається зі слів "Мєня називают мусорним бароном, а до етого називалі пєсочним і лєсним бароном".

Євгєній, вас ніхто не називає бароном в принципі. Барон - це титул феодальної аристократії, а вас називають "Конєвод" або "Етот колхознік". Це не менш почесні звання, але люди бачать вас трохи інакше, ніж ви себе.

Тому кілька слів для тих, хто не зовсім розуміє, що це було, аби прояснити ситуацію.

1. Рищук хоче побудувати на херсонському полігоні сміттєспалювальний завод і ніби навіть у нього є якийсь на це інвестор. Може у Рищука є паспорт іншої країни, до якої він хоче емігрувати найближчим часом, але от у мене нема. І у більшості з вас нема. Тому нам тут ще жити, а при такій близькості сміттєспалювального підприємства це буде навряд чи довго і нічого спільної з екологією його пропозиції не мають. Розповіді про Європу нас не стосуються, бо саме посилення екологічних вимог спричинило ситуацію, коли нам намагаються "впарювати" те, що в інших країнах вже заборонене. Більш того, є конкретне потужне лоббі у Верховній Раді, яке має забезпечити сміттєспалювальні заводи державними субсидіями. Така собі розпилочна-помивочна бюджетних грошей за рахунок нашого здоров'я два в одному. Можете поглянути хроніку боротьби активістів проти цього за тегом #спалюваннюБАН.

2. В той же час саме Рищук, який опікає хай і непорозуміння, що керує в Олешках, але законнообраного мера Дмитра Воронова, наполягає на тому, аби херсонський полігон ТПВ, що ніби зі слів різних хатніх служок з ОДА майже вичерпав свої потужності, приймав сміття з райцентру.

3. П. 1 і п. 2, як ви вже зрозуміли, взаємовиключні поняття. Для того, аби херсонський полігон прийняв олешківське сміття, колишній керівник пункту прийому вторчєрмєта, а нині яскраве свідчення кадрового голоду в держслужбі Юрий Попутько повинен публічно і офіційно якимось чином разом з комісією ТЕБіЧС попросити Херсонську міську раду це сміття прийняти. Але ж це означатиме, що тоді Рищук не зможе обґрунтувати необхідність свого сміттєспалювального заводу і не заробить хорошу копійочку. Ще й репутаційно це буде ганьба - доведеться визнати, що вони вже місяць просто дурять людей на камери.

Що обере цей жадібний чєловєк? Облишить ідею рейдернуть херсонський полігон і нарешті стати цим самим сміттєвим бароном, що дозволить Олешкам припинити дихати гниллю від кавунячих шкірок і вивозити сміття в Херсон? Чи продовжить складати все Олешківське сміття на території, що належить одному з ЖЕКів, куди його сьогодні вивозять, аби люди вилами не розігнали і мерію, і районну адміністрацію, поки там ще хоч бубонна чума на вулицях не почалася? Чи може підвищить тариф рази в 4 на вивезення сміття, бо саме так десь коштує його возити в Каховку? Он люди кажуть, що вже вдвічі підняли.

 А буде ще більше. Мешканці ж Олешок мають розуміти, що саме вони заплатять зрештою за примхи і ненажерливість Євгєнія.

Я не знаю, чим то сі скінчить, але шось мені підказує, що скоро в районі Олешок будуть популярні послуги з вилову бродячих псів, зросте попит на щурячу отруту, чисту питну воду і ліки від лептоспірозу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап