Тариф на перевезення пасажирів у Херсоні перевіряє робоча група


29 марта 2018 года.

Члени робочої групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських маршрутів (затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31.01.2018) перевіряють тариф на перевезення пасажирів. Це відбувається із залученням відповідних фахівців - економістів та фінансистів. Робоча група розглянула та затвердила відповідні рекомендації, в яких докладно розписаний алгоритм здійснення розрахунків.

Згідно рекомендаціям, розрахунок тарифів здійснюється відповідно до запланованих обсягів транспортної роботи, характерних для даного виду перевезень в місті, кількості перевезених пасажирів з використанням планових витрат, визначених з урахуванням вимог законодавства, на підставі галузевих норм, ставок податків і зборів. Розмір заробітної плати водіїв для розрахунків рекомендовано брати на рівні середньо-ринкової. При плануванні витрат також враховувати прогнозований, на основі протяжності маршрутів, загальний місячний пробіг автомобільних транспортних засобів. До розрахунку тарифу рекомендовано включати плановий прибуток. Також в рекомендаціях виписані підходи для здійснення обстеження пасажиропотоку.

На основі цих рекомендацій свої розрахунки управлінню надають усі перевізники. Інформацію від перевізників перевіряють та опрацьовують члени робочої групи. Для перевірки даних по обстеженню пасажиропотоку управління залучає жителів міста в рамках проекту «таємний пасажир».

«Головне завдання - провести розрахунки тарифу економічно обґрунтовано та максимально прозоро. Адже це єдиний шлях, аби запобігти непорозуміння та напруги при обговоренні результатів прорахунків тарифу на перевезення. Є об'єктивні цифри, які можна перевірити. Тому ми перевіряємо усю інформацію та розрахунки, які отримуємо», - запевняє начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради Марина Віркун. Також вона додає: «Усі охочі можуть детально ознайомитися із методичними рекомендаціями, по яких проводиться робота. Документ ми розповсюдили по всім регіональним ЗМІ, а також завантажили його на сторінку управління в фейсбуці».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап