Суд скасував реєстрацію кандидатів від "Слуги народу" в Генічеську


4 октября 2020 года.

Рішенням від 4 жовтня 2020 року у справі № 540/2881/20 Херсонський окружний адміністративний суд задовольнив позовну заяву кандидата у депутати Генічеської міської ради до Генічеської міської територіальної виборчої комісії Херсонської області, третя особа: Херсонська обласна організація ПП "Слуга народу".

По це повідомляє прес-служба окружного суду.

Суд визнав протиправною та скасував постанову Генічеської міської ТВК Херсонської області від 29 вересня 2020 року № 22 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Генічеської міської ради Генічеського району Херсонської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від Херсонської обласної політичної партії "Слуга народу" на перші вибори депутатів Генічеської територіальної громади та міського голови 25 жовтня 2020 року".

Підставою для задоволення позовних вимог став підтверджений судом у результаті дослідження доказів та допиту свідків факт подання представником Херсонської обласної організації ПП "Слуга народу" документів для реєстрації кандидатів у депутати після спливу строку, встановленого виборчим законодавством. Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції протягом двох днів з дня його проголошення.

Як повідомили "Новому Візиту" в місцевій організації партії "Ліва опозиція", позивачем був Юрій Юрін, який раніше через суд добився відміни рішення Генічеського міськвиконкому про підвищення тарифів на воду для населення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап