Студенти та викладачі ХДАУ долучились в якості волонтерів до команди Доступно.UA

Студенти та викладачі ХДАУ долучились в якості волонтерів до команди Доступно.UA
16 сентября 2019 года.

Студенти та викладачі Херсонського державного аграрного університету долучились в якості волонтерів до команди Доступно.UA, яка цими днями перевіряє Херсон на безбар'єрність та доступність.

Команда Доступно.UA протягом року перевіряє 10 українських міст на на відповідність державним будівельним нормам. За результатами перевірок експерти Доступно.UA розроблять рекомендації щодо якісних змін.

Рейтинг доступності, який створять за результами перевірки, називатиметься «Тостер».

щебетюк херсон

Засновник команди Доступно.UA Дмитро Щебетюк пояснює це так: «Чому саме «Тостер»? По-перше, ми хочемо побачити, яке з міст вийшло рум'яним, приємним для споживання та проживання, а яке зачерствіло та нікуди не годиться. По-друге, перевірити, яке місто вистрибне найвище у нашому «Тостері».

625

Сьогодні, у перший день перевірки, до команди приєднались і студенти і викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ХДАУ.

Перевіряли державні заклади, об'єкти інфраструктури, заклади харчування, громадські вбиральні, заклади культури, публічні простори тощо.

625

Учасників моніторингу шокував стан справ із доступністю в Херсоні.

625

«Коли ти просто ходиш містом у справах, або відпочиваєш, повна відсутність доступних вуличних місць непомітна. Сьогодні ж ми сфокусувалися на проблемі і з сумом констатували - людям з інвалідністю жити у Херсоні некомфортно. І це проблема, яку потрібно вирішувати. Без цього ми не можемо називати себе цивілізованим суспільством», - розповіла про результати моніторингу завідувач кафедри ПУА Лариса Потравка.

За результатами перевірок експерти Доступно.UA розроблять рекомендації щодо якісних змін. Рекомендації передадуть представникам місцевої влади. Певірку вже пройшли Івано-Франківськ та Тернопіль.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина