Студент ХДУ привіз перше місце з чемпіонату зі спортивного та бойового самбо


11 апреля 2016 года.

2 квітня 2016 року в Києві пройшов традиційний турнір на призи СК «Оберіг» зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків.

У змаганнях виступили 137 спортсменів із 11 регіонів України: Рівенської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Вінницької, Івано-Франківської, Харківської, Київської областей і міста Києва.

Команду Херсонщини представляв випускник Херсонської гімназії № 20, вихованець Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 (керівник гуртка О. Гринько) Андрій Кучеренк, який у ваговій категорії до 57 кг у розділі бойове самбо посів перше місце.

Варто додати, Андрій Кучеренко зараз навчається на 1 курсі в Херсонському державному університеті на факультеті фізичного виховання і спорту. Дзюдо і самбо займається вже 10 років. З 2014 року у віці 16 років почав виступати у змаганнях з бойового самбо. На першому ж чемпіонаті України з бойового самбо зайняв 1 місце. Неодноразовий призер чемпіонатів України, дворазовий чемпіон України з бойового самбо у категорії до 18 років. Срібний призер чемпіонату Європи з бойового самбо у категорії до 57 кг.

Теги: самбо
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка