Стало відомо, чому на Херсонщині припиняють роботу розважальні заклади


31 августа 2020 года.

«Таке рішення Уряду стало неочікуваним для Херсонщини, яка віднесена до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Але область готова до його реалізації», - зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

26 серпня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до постанови Кабміну від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відтак на території регіону «зеленого» рівня епідемічної небезпеки забороняється:
- проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності);
- дискотеки;
- робота розважальних закладів (нічних клубів);
- діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Тож зазначені обмеження вступають в силу з дня опублікування постанови на офіційному віснику України та на офіційному сайті Верховної Ради України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости