Стали відомі імена чемпіонів Херсонської області з боксу


15 марта 2016 года.

Результати фінальних поєдинків чемпіонату Херсонської області серед юніорів 2000-2001 років народження, молоді (1998-1999 років народження) та жінок (всі вікові категорії), який відбувся з 11 по 13 березня у м. Херсоні у спеціалізованому залі СДЮСШОР з боксу.

Жінки
- 48 кг: Баранчак Карина (с. Станіслав, тренер Максим Абрамович ) - Васильєва Марія (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич) перемога;

Яковенко Олександра (м. Херсон, тренери - Ігор Прудніков, Віктор Колесніков) перемога - Окша Любов (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич);

Дубовка Ганна (м.Асканія-Нова, тренер Миколай Сахаров) - Ганна Чвельова (Херсонська обл., Херсон «Спартак», тренер Вереніч Петро) перемога технічним нокаутом в 1 раунді;

- 54 кг: 1 місце - Мазур Ганна (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич);

- 69 кг: 1 місце - Дзядевич Любов (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич):

+80: 1 місце - Насонова Тетяна (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич).

Юніори:
- 46 кг: Присташ Григорій (м. Каховка, тренер Дмитро Мальцев) перемога - Дима Володимир (с. Станіслав, тренер Максим Абрамович);

- 50 кг: Карпенко Миколай (м. Каховка, тренер Дмитро Мальцев) - Гордієнко Микита (м. Херсон, тренер Богдан Чорний);

- 52 кг: Чубукін Олексій (с. Великі Копані, тренер Григорій Андріянов) перемога технічним нокаутом в 2 раунді - Берідзе Нафібек (смт Асканія-Нова, тренер Миколай Сахаров);

- 54 кг: Галошкін Денис (м. Нова Каховка, тренер Василій Царіков) - Вербенко Петро (м. Херсон, тренери - Євгеній Приступа, Олег Іщенко) перемога технічним нокаутом в 2 раунді;

- 57 кг: Закирко Володимир (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич) перемога 2:1 - Ходотаев Іван (м. Херсон, тренер Мельник Костянтин);

- 60 кг: Рижков Д. (м. Херсон, тренер Мельник Костянтин) перемога технічним нокаутом в 1 раунді - Гой Владислав (смт Нововоронцовка, тренер Віктор Білан);

- 63 кг: Огнев Дмитро (м. Херсон, тренер Мельник Костянтин) - Жуковський Аркадій (м. Херсон, тренер Олег Іщенко) перемога технічним нокаутом в 1 раунді;

- 66 кг: Заїка Максим (м. Херсон, тренер Мельник Костянтин) перемога - Бобер Олександр (с.Чкалове, Новотроїцький район, тренер Анатолій Рубан);

- 70 кг: Плетенкін Егор (м. Каховка, тренер Дмитро Мальцев) перемога технічним нокаутом в 2 раунді - Кудряшов Володимир (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич);

- 75 кг: Шнайдерський Андрій (м. Херсон, тренери - Ігор Прудніков, Віктор Колесніков) - Грудковський Клим (м. Херсон, тренер Вадим Андріянов) перемога;

- 80 кг: Спінов Миколай (м. Цюрупинськ, тренер Тюрін Анатолій) перемога - Прудский Сергій (м. Цюрупинськ, тренер Ігор Стецюк)

+80 кг: Попеску Максим (м. Гола Пристань, тренер Миколай Харламов) - Паламарчук Ростислав (м. Гола Пристань, тренер Миколай Харламов) перемога технічним нокаутом.

Молодь:
- 60 кг: Плева Гарік (м. Херсон, тренери - Ігор Прудніков, Віктор Колесніков) Булашевич Артур (м. Херсон, тренери - Ігор Прудніков, Віктор Колесніков) перемога;

- 64 кг: Лунев Владислав(м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич) - Алієв Мамед (м. Генічеськ, тренери - Едуард Годес, Володимир Кокуль) перемога;

- 69 кг: Москаленко Евгеній перемога - Москалик Валентин (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич);

- 75 кг: Валько Влад (смт Асканія-Нова, тренер Миколай Сахаров) - Носатов Олександр (м. Генічеськ, тренери - Едуард Годес, Володимир Кокуль) перемога.

Паралельно з чемпіонатом області проводились VIII літні спортивні ігри присвячені 25-й річниці Незалежності України серед районів Херсонщини, за результатами яких 1 місце посіла команда міста Херсона, 2 місце - Цюрупинський район, 3 місце - Генічеський район.

Після закінчення змагань тренери команд Херсона, Генічеська і Цюрупинська поділитися своїми думками та враженнями від турніру.
Євгеній Приступа (м. Херсон): «Мої хлопці плідно готувались до чемпіонату Херсонської області і в результаті ми отримали гарний результат 2 учасника та 2 перших місця. У ваговій категорії 54 кг Вербенко Петро (м. Херсон, тренери - Євгеній Приступа, Олег Іщенко) переміг технічним нокаутом в 2 раунді Галошкіна Дениса (м. Нова Каховка, тренер Василій Царіков) та у ваговій категорії 63 кг Жуковський Аркадій (м. Херсон, тренер Олег Іщенко) переміг технічним нокаутом в 1 раунді Огнева Дмитра (м. Херсон, тренер Мельник Костянтин ). Ми приїхали тільки за золотом і нам залишилось тільки перемогти».

Володимир Кокуль (м. Генічеськ): «Маємо переможців у ваговій категорії 64 кг Алієва Мамеда (м. Генічеськ, тренери - Едуард Годес, Володимир Кокуль), який переміг Лунева Владислава (м. Херсон, тренер Володимир Дзядевич) та у ваговій категорії 75 кг Носатов Олександр (м. Генічеськ, тренери - Едуард Годес, Володимир Кокуль) переміг Валько Влада (м.Асканія-Нова, тренер Миколай Сахаров). Враховуючи короткий термін заняття боксом, виступ оцінюю нормально. Я задоволений».

Анатолій Тюрін (м. Цюрупинськ): «Вдало оцінюю виступ команди Цюрупинського району, 2 чемпіона серед яких Чубукін Олексій (с. Великі Копані, тренер Григорій Андріянов) переміг технічним нокаутом в 2 раунді - Берідзе Нафібека (м.Асканія-Нова, тренер Миколай Сахаров) та Спінов Миколай (м. Цюрупинськ, тренер Тюрін Анатолій ) переміг - Прудского Сергія (м. Цюрупинськ, тренер Ігор Стецюк). Багато було боїв, цікаві пари. Навіть на чемпіонаті Україні бувають гірші бої. Сподобались вихованці Костянтина Мельника, інколи не в силах стриматись і підказую його вихованцям»,

Джерело: Херсонська обласна федерація боксу

Теги: бокс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина