Справа Катерини Гандзюк: Опер заявив, що готовий давати свідчення

Справа Катерини Гандзюк: Опер заявив, що готовий давати свідчення
15 сентября 2018 года.

Ймовірний організатор нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Про це повідомив генеральний прокурор Юлій Луценко на форумі YES (Ялтинська європейська стратегія) 15 вересня.

Луценко зазначив, що на ймовірного організатора вказали інші підозрювані.

«Один із цих осіб поки що мовчить. Він, за словами інших, є організатором. Він заявив про готовність давати свідчення», - сказав Луценко.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Він додав, що «ставити запитання» ймовірному організатору та замовнику (про якого поки що невідомо) будуть працівники Служби безпеки України.

Також Луценко вказав, що в одного підозрюваного знайшли нові докази - опіки на руках і ємності із «відповідною речовиною».

Також адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

На її думку, прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап