Справа Гандзюк: Херсонський міський суд заарештував ще одного підозрюваного у нападі

Справа Гандзюк: Херсонський міський суд заарештував ще одного підозрюваного у нападі
20 августа 2018 года.

Сьогодні, 20 серпня, Херсонський міський суд обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному у замаху на вбивство в. о. керуючої справами виконкому Херсонської міськради Катерини Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою.

Співучасником злочину слідство вважає Горбунова Віктора Андрійовича 1991 р. н., уродженця міста Хмельницький. Раніше фото Горбунова поліція поширила у ЗМІ з проханням надати інформацію щодо цієї особи. Зазначалося, що саме він купував розчин концентрованої сірчаної кислоти, якою облили Катерину Гандзюк.

Судове засідання було призначене на 14:00, але вчасно не розпочалося. Конвой не встиг доставити затриманого до суду. Слухання відновилося о 15:30 уже за присутності Горбунова.

На початку засідання адвокат Горбунова заявив клопотання про подальший закритий розгляд справи про обрання запобіжного заходу. Адвокат пояснив, що попередні свідчення підозрюваного «містять відомості, що мають суттєве значення у становленні об'єктивної істини у цій кримінальній справі, розголошення яких у ЗМІ чи інший спосіб, за межами поняття таємниці слідства, можуть зашкодити встановленню всього кола осіб, які вчинили злочин». А також ці свідчення, за словами адвоката, становлять небезпеку для життя та здоров'я, адже покази стосуються осіб, що вчинили замах на вбивство. Прокурор підтримав клопотання захисту.

Порадившись, суддя Гонтар задовольнив клопотання захисника Горбунова, але оголосив ще одну перерву. Слухання справи продовжили без сторонніх осіб та журналістів о 17:40.

Журналістів пустили на оголошення ухвали суду. Заслухавши доводи сторін, суд задовольнив клопотання обвинувачення і обрав для Віктора Горбунова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 16 жовтня 2018 року без права внесення застави.

Нагадаємо, 6 серпня Херсонський міський суд заарештував на 60 днів іншого підозрюваного у нападі на Катерину Гандзюк - 40-річного херсонця Миколу Новікова. Останній заявляє, що має алібі і не може бути причетний до цього злочину.

22 серпня Апеляційний суд Херсонської області розгляне скаргу адвоката Новікова на рішення суду першої інстанції.

Іван Антипенко

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап