Спортсмени Херсонського регіонального центру «Інваспорт» відправились на реабілітацію у Львівську область


2 сентября 2016 года.

30 серпня 2016 року група спортсменів-інвалідів Херсонського регіонального центру «Інваспорт» і ДЮСШІ потягом Херсон - Львів відправилась в Західний спортивно-реабілітаційний центр с. Яворів Львівської області.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Херсонської ОДА.

Групу у складі 20 спортсменів-інвалідів очолили 5 супроводжуючих: провідний спеціаліст центру «Інваспорт» Анатолій Фесенко, тренер-викладач Дмитро Шейко, спеціаліст Каховської філії «Інваспорт» Микола Гриценко, фельдшер Любов Хорунжак, Олег Шейко.

Уже не перший рік регіональний центр і ДЮСШІ формують групи з метою реабілітації спортсменів-інвалідів в Західному спортивно-реабілітаційному центрі. Майже всі спортсмени, хто потребував реабілітації, завдяки обласному Фонду захисту інвалідів пройшов її за ці роки.

Зазначимо, спортсмени-інваліди не тільки пройдуть за 12 днів програму курсу реабілітації, але підвищуватимуть свою спортивну підготовку, культурний і моральний рівень.

Цього року в складі групи провідні спортсмени центру і ДЮСШІ, учасники ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед дітей-інвалідів «Повір у себе»: майстер спорту України з настільного тенісу Мілана Ковальова, переможець ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону Наталія Ненько і неодноразова чемпіонка і призерка Спартакіад «Повір у себе» з легкої атлетики Юлія Старченко.

Як покає досвід, після проходження програми реабілітації спортсмени-інваліди значно підвищують свої спортивні показники, активно беруть участь у всіх спортивно-масових заходах.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости