Соціальна ініціатива КП "ХЕСКО" потрапила до каталогу "100 кращих інновацій з енергоефективності у ЖКГ України"


11 января 2019 года.

Інформація про соціальну ініціативу комунального підприємства «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО») «Визнач серію будинку - зроби крок до енергоефективності» розміщена на сайті Мінрегіонбуду і в каталозі «100 кращих інновацій з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України».

Детальний опис соціальної ініціативи підприємства можна прочитати у розділі «Кращі приклади реалізованих проектів з впровадження заходів із енергозбереження та підвищення енергоефективності в регіонах» сайту Мінрегіонбуду.

На лютий запланований вихід у світ каталогу «100 кращих інновацій з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України», у якому також можна буде знайти інформацію про соціальну ініціативу КП «ХЕСКО».

Метою видання каталогу «100 кращих інновацій з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України» є: опис, узагальнення та широке оприлюднення інформації про кращі практики з енергоефективності та інноваційні рішення, впроваджені на місцевому рівні на даний час, для можливості подальшого мультиплікування в інших місцевих громадах. Пряма цільова група цього видання - органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, громадські організації та ініціативи громадян щодо впровадження енергоефективних технологій у ЖКГ, енергоменеджери, консультанти з енергоефективності, проектанти.

Тобто ініціатива, започаткована у Херсоні, вийшла на загальнодержавний рівень і рекомендована Мінрегіонбудом для використання у інших регіонах України.

Нагадаємо, соціальна ініціатива комунального підприємства «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО») «Визнач серію будинку - зроби крок до енергоефективності» визнана Мінрегіонбудом однією з найкращих практик у сфері енергоефективності за підсумками 2017 і 2018 років. У грудні 2018 року обласна влада надала ініціативі статус «регіональна».

Теги: хеско
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап