Слуги офіційно назвали Кирилова своїм кандидатом в мери Херсона

Слуги офіційно назвали Кирилова своїм кандидатом в мери Херсона
31 августа 2020 года.

Партія "Слуга народу" під час партійного з'їзду 31 серпня оголосила прізвища кандидатів від своєї політсили, які позмагаються за крісла мерів українських міст.

У з'їзді партії на даху виставкового центру "Парковий" взяв участь президент України Володимир Зеленський, повідомляє 24 канал.

Кандидатом на посаду Херсонського міського голови очікувано став депутат міськради, ректор Херсонського аграрно-економічного університету Юрій Кирилов. Два тижні тому Зеленський представляв його в Херсоні. Ще півтора місяця тому Кирилов був членом фракції "Солідарність", бо до ради 2015 року пройшов від "Блоку Петра Порошенка". Він також був помічником нардепа від БПП Андрія Гордєєва. А його помічником у Херсонській міській раді був нинішній нардеп від "Слуги народу" Павло Павліш.

Проте з фракції БПП він вийшов, для чого завітав на сесію міської ради, що трапляється вкрай рідко. Кирилов - один з найзатятіших прогульників засідань сесій та комісії ради цього скликання.

Офіційно Юрій Кирилов, до 30 липня очолюва херсонський осередок партії Балашова "5.10". А 2010 року він балотувався до Херсонської міської ради від партії "Третя сила" (перейменована на ПП "Українці разом").

Теги: Кирилов
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости