"Слуга народу" висунула кандидатом у народні депутати Козиря


20 сентября

Партія "Слуга народу" висунула кандидатом у народні депутати в 184-му виборчому окрузі на проміжних виборах до Верховної Ради голову Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря, повідомив лідер партії, перший заступник голови однойменної фракції Олександр Корнієнко.

"Щойно політрада партії визначилася щодо кандидата у 184-окрузі сьогодні останній день висунення кандидатів. Я думаю, завтра Сергій Козир відправиться до ЦВК із пакетом документів для реєстрації кандидатом у народні депутати, - сказав Корнієнко на брифінгу після засідання політради партії в понеділок у Києві.

Вибори в округах №№184 (Херсонська область) та 197 (Черкаська область) відбудуться через отримання постанов Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав із себе повноваження нардепа у зв'язку з обранням міським головою Херсона, а Олександр Скічко - у зв'язку з призначенням головою Черкаської обласної державної адміністрації.

1 вересня на обох округах розпочався виборчий процес. Самі вибори відбудуться 31 жовтня 2021 року. Участь у них зможуть узяти понад 290 тис. виборців. Голосування проходитиме на 188 виборчих дільницях у Херсонській області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости