Скарги на ДВК та інші звернення: у Херсоні триває підрахунок голосів

Скарги на ДВК та інші звернення: у Херсоні триває підрахунок голосів
29 октября 2020 года.

До Дніпровської районної у місті Херсоні територіальної виборчої комісії надійшло кілька звернень пов'язаних з роботою ДВК. Спостерігачі ОПОРИ були присутні під час розгляду цих скарг та заяв, і дізналися подробиці.

Представник Херсонської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Олег Опаренко звернувся до Дніпровської районної у місті Херсоні ТВК зі скаргою на дії ДВК №650655.

У скарзі зазначається, що на виборчій дільниці №650655 25 та 26 жовтня мали місце порушення вимог Виборчого кодексу України, зокрема при підрахунку голосів виборців, складанні протоколів про підрахунок голосів та при транспортуванні виборчих документів до ТВК.

Розглянувши скаргу Дніпровська районна у місті Херсоні ТВК вирішила не враховувати протокол дільниці №650655 та провести перерахунок.

Також до голови Дніпровської районної у місті Херсоні ТВК звернулася представниця Херсонської обласної організації політичної партії «Партія Шарія» у Херсонській міській ТВК Юлія Мус із проханням надати для ознайомлення та зняття фотокопій протоколи, що надходять до Дніпровська районна у місті Херсоні ТВК.

Члени ТВК відмовили представниці «Партії Шарія».

27 жовтня спостерігач ОПОРИ повідомив Дніпровській районній у місті Херсоні ТВК про порушення законодавства на виборчій дільниці №650660 у селищі Інженерне. Під час візиту до дільничної виборчої комісії спостерігач виявив відсутність у приміщенні ДВК протоколів про підрахунок голосів виборців.

Уже 28 жовтня протоколи були розміщені, але у неповній кількості та без печаток.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости